Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sohbet odalarına bağlanın bedava sohbet edin, yeni arkadaşlıklar kurun.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sesli Sohbet - TRSohbetim - Sohbet , Chat , Mobil Sohbet


Sesli Sohbet

Sesli sohbet günümüz şartlarında neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Pandemi sürecinin sorumlulukları doğrultusunda evde kalmaya özen gösteren kişiler, yeni insanlar tanımakta, sosyal ortamlarda bulunmakta zorluk yaşar. Gerçek dünya da bu imkânların neredeyse sıfıra inmesi sonucunda, bu ihtiyaç sanal ortamlarda aranmaya başlamıştır. Sanal sohbet siteleri, yazışmalı, sesli ve görüntülü olarak farklı özelliklere sahiptir. Beklentinize İdeal siteyi seçerken sizlerde sohbet sitelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenli olması ve sizin ihtiyaçlarınızı doğru anlaması bakımından bu sitelere üyelik yaparken sizden istenilen bilgileri doğru olacak biçimde girmeniz önemlidir.

Sesli Sohbet Odaları

Sesli sohbet odaları bulunan siteler hem mobil platformlardan hem de internet sitelerinden giriş yapabileceğiniz biçimde geliştirilmiştır. Bu odalar, sohbet ve çok daha çok bilhassa karşınıza gelir. En yaygın özellikleri ise küresel bazda hizmet vermeleridir. Bu sayede hem kendi ülkenizden hem de diğer ülkelerden giriş yapan kullanıcıların bütününe tek bir uygulama kullanarak ulaşırsınız. Özellikle yabancı dilini geliştirmek, belli konular ile ilgili farklı ülkelerdeki kişilerin görüşlerini öğrenmek için bu uygulama türleri birebirdir. Yerli ve yabancı kullanıcılarla isterseniz grup sohbeti yapabilir isterseniz de bireysel konuşma sağlayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, filtreleme özelliği vasıtası ile ilgi duyduğunuz konular ile ilgili konuşmak mümkün. Küresel hizmet veren bu sitelerde ortalama 50 kadar dünya ülnetden kullanıcı bulunur. Hemen hemen her konu da açılmış zengin içerikler vasıtası ile çok sayıda hususta sohbet odasına katılıp, kendinizi geliştirin.

Sesli sohbet imkânı bulunan sitelere erişim için, programa giriş yapacağınız cihazın yöntem açıdan en az 3G bağlantısının olması gerekir. İnternet üzerinden sağlanan bu görüşmeler için internet kalitesi ne kadar yüksekse o kadar çok verim alırsınız. Özellikleri arasında ise ilk olarak genel sohbet odaları ve özel konuşma alanlarının bulunması yer alır. Sohbet etmek istediğiniz özel bir konu olduğunda genel odaları kullanarak çok sayıda kullanıcıyla görüşebilir, özel konuşmalar yapmak dilerseniz de bu kategori üzerinden tercih yaparak konuşma başlatabilirsiniz. Sohbet odalarında bulunan diğer bir özellik de oyunların olmasıdır. Hem Muhammet edip hem de diğer üyelerle online oyunlar oynayarak eğlenceyi iki katına taşıyabilirsiniz. Oyunlarla birlikte, müzik dinleme ve paylaşma da yapabilir hatta kareoke dahi yapılabilir. Sohbet ettiğiniz kişilere jest yapmak dilerseniz, sanal hediyeler yollayabilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Sesli Chat Yap

Sesli sohbet aplikasyonlarında, standart üyeliklerle birlikte, yükseltilmiş özellikleri olan Premium üyelik seçenekleri de bulunur. Premium paketleri tercih ettiğinizde, hediye göndermek, rozet satın almak ve kullanıcı kitlesi içinde öne çıkmak gibi özelliklere sahip olursunuz. Sunulan Premium özellikler genellikle tek bir sınıf yerine kademeli biçimde artan birden sınıftan oluşur. Her paket daha fazla özelliğe erişmenizi mümkün kılar. Bu sayede tercihlerinize İdeal paketi seçmenize imkân sağlanmış olur. Premium paketlerin ödemleri, faturalı hat sahipleri için faturaya yansıtma biçiminde yapılır. Dilerseniz de kredi kartı veya banka kartıyla da ödeme yapabilme şansınız vardır. Ödeme sıklığı aylık olarak belirlenir. Aylık olarak ödemesi yapılan paketler, istediğiniz zaman iptal edilebilir. Memnun kalmazsanız basitçe iptal edebilir ve yeni ay para ödemezsiniz.

Ücretsiz Sesli Sohbet

Sesli sohbet programlarının bedava sürümları da bulunur. Genelde herhangi arama yapılan bu sitelerde, sohbetten güzellanmadığınızda saniyeler içinde yeni aramalara geçiş yapılabilir. Daha farklı sitelerde ise aynı kullanıcıyı arkadaş olarak eklemeniz durumunda dilediğiniz zaman yeniden sohbet başlatabilir ve yeni dostluklara zemin atarsınız. Normal kullanıcılar ve ünlü kullanıcılar da bu tarz sitelerde bulunduğu için, herhangi yapılan sesli veya görüntülü aramalarda karşınıza ünlü insanlarda çıkabilir. Ünlü kişilerle tanışa ve sohbet etme özelliği vasıtası ile bu tip platformlar sık sık tercih edilir. Sesli veya görüntülü sohbet sitelerinde, anlık olarak fotoğraf ta paylaşabilirsiniz. Bu sayede daha kalıcı anılar yaratılır. Bu resimleri yollayıp almanız ve cihazınıza kaydetmeniz de mümkün olabilir. Hemen her yaştan ve ırktan insanlarla tanışıp, hoş şeyler paylaşmak için bu siteler tercih edilir. Sesli sohbet etme özelliği olan programlara isterseniz akıllı telefonunuzdan isterseniz de tabletlerinizden erişebilirsiniz. Çok farklı bir boyuta ulaşan bir chat tecrübesi sunan programlar, reel dünyadaki dostlarınızla da bu uygulama içinde eşleşerek konuşmanıza imkân tanır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 116 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2022

Cevap bırakın