Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sohbet odalarına bağlanın bedava sohbet edin, yeni arkadaşlıklar kurun.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Geveze Sohbet - TRSohbetim - Sohbet , Chat , Mobil Sohbet


Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

geveze sohbetHer gün bıkmadan usanmadan çenenizi ve parmaklarınızı yarıştırmak tam da size göre mi? Ozaman bizim mekan geveze odasını tercih etmeniz çok doğru bir atış olacak! İnternet ortamının önde gelen isimleri arasında kendine yer bulan geveze sohbet odaları artık sadece yetişkin bireylere özel hizmet vermiyor. Bizimmekan geveze ile her yaştan katılımcıya ev sahipliği yapmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. Sizlerin de katılımı ve sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza tavsiyelerinizle büyüyen kitlemize yeni yüzler ve eskimeyen edaları kattığınız için ne kadar teşekkür etsek de azdır! Sitemizi geliştiren kadınlar ve üniversite öğrencilerine gevezelik etmek okadar yakışıyor ki uzaktan baktığımızda eserimizle adeta gurur duyuyoruz. En sempatik sohbetlerin yapıldığı mekan geveze chat uygulaması şimdi tüm marketlerde yayında üstelik hiçbir ücret talep edilmiyor. Evet yanlış duymadan artık geveze mobil indir araması yaparak anında bızım mekan geveze mobıl uygulamasını telefonuna saniyeler içerisinde indirebilir, doyasıya sohbetin tadını çıkarabilirsin…

Bizim Mekan Geveze

Sohbet siteleriyle içli dışlı olan herkes ömrünün bir bölümünde iyi veya kötü anlamda geveze sohbet sitesini duymuştur. Bilinen bir gerçeğin tartışmaya açılmasını biz doğru bulmuyoruz açıkça söylemek gerekirse. Yiğidi öldürürken hakkını teslim etmek erdemdendir! Geveze chat artık bizimmekan ile daha renkli ve çok daha geniş bir yelpazeye hitap etmeye hazırlanıyor. Patlamaya hazır bir bombanın yaratacağı etkiyi kulaklarınızın zarar görmemesi için koruyucularınızı girişte vereceğiz merak etmeyin:) Tabii ki bu işin espri kısmıydı! Artık geveze sohbet bizim mekan olarak yeni bir anlayış ile yol haritamızı oluşturduk. Göz bebeğimiz olan katılımcı kitlesi gün geçtikçe daha bir profesyonelleştiği için sohbet sürümlerimizi güncelledik.

  • Geveze sohbet yeni sürüm
  • Geveze sohbet eski sürüm

Yukarıdaki her iki sürümü de kesintisiz ve bedava olarak kullanıma açacağız. Açtığımız anda genel duyuru panosunda sizleri bilgi sahibi edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.


Yazar: admin

Görüntüleme: 138 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2023

Cevap bırakın